Moringa yaprağı tozu ile zayıflayanlar

Çok su içmek zayıflatır mı?

Zayıfladığımı nasıl anlarım diyenler…

Moringa çayı kullanıcı yorumları

Sibutramin nedir? Zayıflatır mı?

Zayıflama Ürünleri 9 Şubat, 16:09'de eklendi

Zayıflama, sanıldığının aksine kolay bir iş değildir. Sabır gerektiren, sıkı azim isteyen bir süreçtir. Kilo vermek için elbette bazı ürünler bulunuyor. Bunlar zayıflama çayları da olabilir doktor eşliğinde kullanılan zayıflama ilaçları da olabilir. Bunlardan işe yarayanlar da vardır, işe yaramayanlar da. Sitemizde zaman zaman bu ürünleri inceleyerek, sizlere bilgi aktarmaya çalışıyoruz. Bugün ise sibutramin nedir, zayıflatır mı sorularına yanıt vereceğiz.

Sibutramin nedir?

Sibutramin, temelde kilo vermek isteyen hastalara doktorlar tarafından uygulatılan zayıflama ilaçları içerisinde yer alan bir etken maddedir. Tam olarak sibutramin hidroklorür monohidrat biçiminde kullanılan bu madde çok güçlü etkilere sahiptir. Amerika’da meridia içinde kullanılan bu madde Türkiye’de ise reductil ilacı içinde kullanılmaktadır.

İçerisinde sibutramin içeren birçok zayıflama ürünü olsa da bunlardan birkaç tanesi doktorlar tarafından reçete edilen, düşük kaloriye sahip diyet programlarıyla birlikte uygulanabilmektedir. Doktorunuz bazı tahlilleri yaptıktan sonra sizin için uygun olup olmadığına karar veriyor. Kalp problemi olan hastalarda genelde önerilmemektedir.

Sibutramin kullananların yorumları

Sibutramin direkt olarak satılan bir ürün değildir. Bazı ilaçların içerisinde yer almaktadır. Türkiye’de reductil, orlistat gibi ilaçlarda kullanılıyor. Bu zayıflama ilaçları ile alakalı düşüncelerinizi sayfanın altındaki kullanıcı yorumları alanından paylaşabilirsiniz. Diğer zayıflama ürünleri için linke tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Selim 7 Ekim 2018

Sibutramin kendi kafanıza göre alacağınız bir kimyasal değildir. Mutlaka doktor onayı alındıktan sonra kullanılması gerekiyor. Bazı kişiler nasılsa Sibutramin zayıflatıyor ben kullanırsam bir şey olmaz diyebilirler ama kalp ritmini bozup ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

İlginizi Çekebilir